Dni są coraz krótsze, a temperatura na zewnątrz sprzyja wylegiwaniu się pod kocem na kanapie- jednym słowem mówiąc- jesień w pełni. To idealny moment aby… posłuchać książek, które przeczyta wam Robert Fraś– dobrze znany andrychowskiej społeczności dziennikarz i lektor.

Czytanie książek jest pasją Roberta od wielu lat, dlatego już jakiś czas temu postanowił założyć swój własny kanał na platformie YouTube i dzielić się swoją twórczością ze słuchaczami. “Oto moja Przygoda z książką – na kanale pojawiają się moje lektorskie interpretacje książek znajdujących się w domenie publicznej. Są to utwory, do których wygasły majątkowe prawa autorskie. Zazwyczaj to polskie, starsze tłumaczenia dobrze nam znanych książek.” pisze Robert Fraś

Do tej pory na AudiobookPrzygodazksiazka pojawiło się 40 książek. Przez ostatnich 365 dni kanał uzyskał 600 tysięcy wyświetleń. W sumie audiobooków słuchano przez 460 tysięcy godzin!

Na kanale Roberta, który znajdziecie TUTAJ znajdziecie powieści Juliusza Verne’a, Henryka Sienkiewicza, Karola Maya, Marka Twaina i innych wielkich pisarzy, których dzieła- słynne na całym świecie, wciąż zachwycają.

Twórczość Roberta możecie wspierać poprzez:

Patronite TUTAJ  

Buy coffee to TUTAJ 

Poniżej próbka umiejętności Roberta. Więcej znajdziecie na kanale YT TUTAJ