Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej prowadzą poszukiwania za 14-letnim Igorem Merta, który wczoraj wieczorem wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym i mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania, tel. 47 857 02 00 lub 47 857 12 55 Liczymy na Państwa pomoc.

Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej poszukują zaginionego 14-letniego Igora MERTA. Chłopak samowolnie opuścił miejsce zamieszkania w dniu 08 sierpnia bieżącego roku wieczorem i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym i mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania. Telefon 47 857 02 00 lub 47 857 12 55, adres e-mail: kp2@bielsko.ka.policja.gov.pl. Liczymy na Państwa pomoc.

Rysopis: wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie nierównomiernie przystrzyżone kol. brązowego, twarz owalna, jasna karnacja, brak znaków szczególnych.

Ubrany: koszula z krótkim rękawem zapinana na guziki koloru ciemnozielonego, spodnie krótkie jeansowe koloru niebieskiego, buty typu skechers kol. szarego.

Źródło: KMP Bielsko-Biała