Przejdź do treści

Burmistrz wręczył akty powierzenia stanowisk dyrektorskich

W poniedziałek, 1 czerwca, burmistrz Norbert Rzepisko oficjalnie przekazał akty powierzenia na stanowiska dyrektorów kilku placówek oświatowych w gminie.

Podczas spotkania burmistrz pogratulował osobom nominowanym i życzył im wytrwałości, efektywnego zarządzania oraz dobrej współpracy z zespołami nauczycielskimi, rodzicami i przede wszystkim z uczniami.

Nowe osoby na czele szkół i instytucji opiekuńczych

Akty powierzenia odebrali:

  • Joanna Józefczyk‑Janek – dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Skawinie
  • Andrzej Morawa – dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaśkowicach
  • Monika Kowalczyk – dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie
  • Urszula Archamowicz – dyrektorka Przedszkola Samorządowego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie
  • Karolina Cichoń – kierująca Żłobkiem Samorządowym w Skawinie

Przed nowo powołanymi dyrektorami stoi zadanie prowadzenia placówek w zmieniających się warunkach systemu oświaty. Redakcja życzy im satysfakcji z pracy oraz powodzenia w realizacji celów dydaktycznych i wychowawczych.

Źródło: CUW/PSW‑PK

Źródło: gminaskawina.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu