W poniedziałek, 1 czerwca, burmistrz Norbert Rzepisko oficjalnie przekazał akty powierzenia na stanowiska dyrektorów kilku placówek oświatowych w gminie.
Podczas spotkania burmistrz pogratulował osobom nominowanym i życzył im wytrwałości, efektywnego zarządzania oraz dobrej współpracy z zespołami nauczycielskimi, rodzicami i przede wszystkim z uczniami.
Nowe osoby na czele szkół i instytucji opiekuńczych
Akty powierzenia odebrali:
- Joanna Józefczyk‑Janek – dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Skawinie
- Andrzej Morawa – dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaśkowicach
- Monika Kowalczyk – dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 1 w Skawinie
- Urszula Archamowicz – dyrektorka Przedszkola Samorządowego nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Skawinie
- Karolina Cichoń – kierująca Żłobkiem Samorządowym w Skawinie
Przed nowo powołanymi dyrektorami stoi zadanie prowadzenia placówek w zmieniających się warunkach systemu oświaty. Redakcja życzy im satysfakcji z pracy oraz powodzenia w realizacji celów dydaktycznych i wychowawczych.
Źródło: CUW/PSW‑PK
Źródło: gminaskawina.pl