Z powodu prac prowadzonych na stadionie Szreniawa od 22 maja 2026 r. przez okres dwóch tygodni główna brama będzie zamknięta.
W tym czasie nie będzie możliwy wjazd ani wejście na teren kompleksu boisk Orlik przez to wejście; prosimy o korzystanie z innych dojść i zachowanie ostrożności.
Informacje dla odwiedzających
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.