Przejdź do treści

Główna brama stadionu Szreniawa zamknięta na dwa tygodnie

Z powodu prac prowadzonych na stadionie Szreniawa od 22 maja 2026 r. przez okres dwóch tygodni główna brama będzie zamknięta.

W tym czasie nie będzie możliwy wjazd ani wejście na teren kompleksu boisk Orlik przez to wejście; prosimy o korzystanie z innych dojść i zachowanie ostrożności.

Informacje dla odwiedzających

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu