,🎮 W ten weekend na Steamie można dorwać kilka ciekawych tytułów z wielką przeceną, oto kilka z nich:

🔪 Dead by Daylight – 28,79 zł (przecena z 71,99 zł) – grupa ludzi w trybie multiplayer próbuje uniknąć śmierci z ręki niebezpiecznego mordercy.

🚗 Forza Horizon 4 – 70,94 zł (przecena z 214,99 zł) – Jedna z pierwszych gier wyścigowych, która wprowadziła do swojej puli trybów gry Battle Royale. Rozgrywka rozpoczyna się od wyścigu przy użyciu wolniejszych aut, pokroju starego Mini Coopera. Z czasem, gdy eliminowani będą kolejni przeciwnicy, auta będą ulegały ulepszeniom

👹 Hades – 57,49 zł (przecena z 114,99 zł) – roguelike dungeon crawler, w którym gracz musi popisać się zręcznością i stawić czoła niezliczonej ilości, trudnych do pokonania przeciwników.

🤠 Red Dead Redemption 2 – 82,46 zł (przecena z 249,90 zł) przygodowa gra akcji z otwartym światem osadzona w realiach Dzikiego Zachodu!

🪨 The Quarry – 127,60 zł (przecena z 319,00 zł) czyli horror wyborów. jeden błąd i najbliższy przyjaciel może stać się pokarmem dla tubylców. Fabuła była na tyle interesująca, że nawet ja (antyfan gier fabularnych) przesiedziałem te 10 godzin i nie żałowałem. Grając czujemy się jakbyśmy oglądali film i dokonywali wyborów za głównych bohaterów.

🦉 Ori and the Will of the Wisps – 21,59 zł (przecena z 107,99 zł) – piękna platformówka z niesamowitym soundtrackiem- to oczywiście czeka na was, jeżeli graliście już w pierwszą część tego cuda. jeśli nie, to wciąż można zakupić pakiet obu części gry za 39,45 zł.

—————–

🎮👨‍✈️ Minecraft Legends dostępne na XBOX GAME PASS a opinie graczy? Jedni narzekają, że gra jest monotonna i nudna, inni zaś, że gra jest cudowna i nie mogą się od niej oderwać, grając wiele godzin z rzędu. W takich chwilach pozostaje sprawdzić to na własnej skórze i zobaczyć, czy gra nam odpowiada.

—————–

🎮🔫 Na tiktoku można było ostatnio usłyszeć o nowej grze FPS – „Unrecord”. W grze wcielamy się w policjanta pracującego nad jakimś śledztwem, widoczność terenu zapewniać będzie bodycam (takie gopro na klatce piersiowej). Oglądając trailer ciężko rozróżnić, czy patrzymy na nagranie, czy materiał z gry, grafika po prostu zwala z nóg. Jeszcze nic nie wiadomo o premierze gry. Bez wątpienia jednak „Unrecord” jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów wśród miłośników strzelanek.

—————–

Na Epic Games cena Dead Island 2 spadła z 350zł do 250zł. jednak wstrzymajmy się z zakupem bo wyczekiwana przez 8 lat produkcja podobno nie zachwyca. 

Jak już przy Epicku jesteśmy to w tym tygodniu za darmo możemy „kupić”:

Beyond Blue 🌊 – Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Mirai odkrywa tajemnice naszego oceanu, korzystając z przełomowych technologii, aby widzieć, słyszeć i wchodzić w interakcje z oceanem w bardziej znaczący sposób niż kiedykolwiek wcześniej. 

Never Alone ❄️ – Platformówka z 2014 roku w której rozwiązujemy zagadki w zamrożonej tundrze. Gra powstała w kolaboracji z rdzennymi mieszkańcami Alaski, opowiada Historię dzieloną między nimi przez pokolenia. 

Autor: Szymoncjo