W niedzielę (21.05) w finale „Szansy na Sukces”  wśród uczestników znalazła się Karolina Fryt z Targanic. W finale zaśpiewała utwór „Moje serce to jest muzyk” Ewy Bem. I rozbiła bank. Karolina zdobyła najwięcej głosów i wygrała „Szansę na Sukces”!

W „tej sprawie” zabrała głos jej była instruktorka- Kinga Piesko. I jest to głos bardzo ważny Mówi wiele o dzisiejszej rzeczywistości. Przeczytajcie:

I stało się!!! Karolina Fryt wygrała finałowy odcinek „Szansy na sukces” i jedzie do Opola – stolicy polskiej piosenki! Wystąpi w koncercie „Debiuty”. Zaskoczenie? Dla mnie – nie, ponieważ wiem, że ta młoda kobieta posiada już WSZYSTKO, co może zaprowadzić ją na największe sceny. Prócz wyjątkowej wrażliwości, pracowitości, inteligencji i talentu, którymi wyróżniała się od najmłodszych lat, posiada jednak najważniejszą cechę: mówi WŁASNYM głosem. Na scenie nie ma żadnych kompleksów! „Idzie po swoje”, bo wie, że dzieli się z publicznością czymś istotnym. Mówi głosem stanowczym, lecz niczego nie narzucającym. Wyraźnym, ale nie krzykliwym.  

Skromna, bezpretensjonalna, lecz nie uległa! Karolina zna swoją wartość i uwierzcie – „tanio skóry nie sprzeda”😘. Dobrze wychowana, kulturalna i pełna empatii. Idealistka, która układa swój (i nasz) świat z zapomnianych puzzli: szacunku, tolerancji i troski o słabszych. Za jej wielkimi sukcesami stoją Rodzice, bo to Oni zbudowali jej piękny i bezpieczny dom. To oni stworzyli jej niczym niezmącone warunki, w których wzrastała bez lęków i z pełną świadomością kim jest i kim stać się może… Jako instruktor kulturalny z długoletnim doświadczeniem zawodowym, to właśnie IM gratuluję dzisiaj najbardziej!!! I wspominam oraz przytulam z całego serca te zdolne dzieci, którym nie dane było wejść na scenę z taką siłą – nie z własnej przyczyny, lecz dorosłych… Wiedzcie, że dla mnie jesteście NAJWAŻNIEJSI!

A na wielkie gratulacje dla Karoliny przyjdzie jeszcze czas, bo wiem już od dawna, że o Karolinę upomni się Prawdziwy i Wielki Świat Sztuki, ale ten ładniejszy Świat, bo stworzony przez Nią – na nowo zbudowany z… wartości. 

Pozdrawiam gorąco! 

Kinga Piesko

A jutro (22.05)w godzinach 10:00 – 11:00 Karolina Fryt będzie gościć w Pytaniu Na Śniadanie czyli znanym formacie telewizji śniadaniowej TVP.