Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Zembrzycach informuje, że Stacja Uzdatniania Wody w Zembrzycach została tymczasowo wyłączona z eksploatacji. Powodem jest wykrycie Enterokoków oraz bakterii Clostridium perfringens.
W związku z tym sieć wodociągowa w Zembrzycach została przełączona i obecnie jest zasilana ze Stacji Uzdatniania Wody w Tarnawie Górnej, co zapewnia ciągłość dostaw wody.
Dalsze informacje
Po zakończeniu kontroli i przywróceniu SUW Zembrzyce do prawidłowej pracy mieszkańcy zostaną poinformowani kolejnym komunikatem.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.