Przejdź do treści

Komunikat GZWiK: czasowe wyłączenie SUW Zembrzyce

Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Zembrzycach informuje, że Stacja Uzdatniania Wody w Zembrzycach została tymczasowo wyłączona z eksploatacji. Powodem jest wykrycie Enterokoków oraz bakterii Clostridium perfringens.

W związku z tym sieć wodociągowa w Zembrzycach została przełączona i obecnie jest zasilana ze Stacji Uzdatniania Wody w Tarnawie Górnej, co zapewnia ciągłość dostaw wody.

Dalsze informacje

Po zakończeniu kontroli i przywróceniu SUW Zembrzyce do prawidłowej pracy mieszkańcy zostaną poinformowani kolejnym komunikatem.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu