12 maja br. do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapanowie trafił fabrycznie nowy, średni samochód ratowniczo‑gaśniczy marki Volvo o wartości 1 024 959,00 zł.
To ważne wydarzenie nie tylko dla strażaków, lecz także dla całej lokalnej społeczności. Nowoczesny pojazd znacząco zwiększy możliwości operacyjne jednostki i pozwoli na szybsze oraz skuteczniejsze działania ratownicze na terenie gminy.
Podziękowania
- Patryk Paszkot – Wójt Gminy Łapanów
- Andrzej Śliwa – Zastępca Wójta Gminy Łapanów
- Łukasz Smółka – Marszałek Województwa Małopolskiego
- Piotr Dziurdzia – Radny Województwa Małopolskiego
- Robert Pietras – Przewodniczący Rady Gminy Łapanów
- Daniel Długosz – Radny Gminy Łapanów
- Wiesław Węglarz – Inspektor Zarządzania Kryzysowego
Termin oficjalnego poświęcenia i uroczystego przekazania nowego samochodu zostanie podany w najbliższym czasie.
Dziękujemy!
Źródło: lapanow.pl
