Przejdź do treści

Nowy średni samochód ratowniczo‑gaśniczy Volvo dla OSP Łapanów

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapanowie. Gmina Łapanów

12 maja br. do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łapanowie trafił fabrycznie nowy, średni samochód ratowniczo‑gaśniczy marki Volvo o wartości 1 024 959,00 zł.

To ważne wydarzenie nie tylko dla strażaków, lecz także dla całej lokalnej społeczności. Nowoczesny pojazd znacząco zwiększy możliwości operacyjne jednostki i pozwoli na szybsze oraz skuteczniejsze działania ratownicze na terenie gminy.

Podziękowania

  • Patryk Paszkot – Wójt Gminy Łapanów
  • Andrzej Śliwa – Zastępca Wójta Gminy Łapanów
  • Łukasz Smółka – Marszałek Województwa Małopolskiego
  • Piotr Dziurdzia – Radny Województwa Małopolskiego
  • Robert Pietras – Przewodniczący Rady Gminy Łapanów
  • Daniel Długosz – Radny Gminy Łapanów
  • Wiesław Węglarz – Inspektor Zarządzania Kryzysowego

Termin oficjalnego poświęcenia i uroczystego przekazania nowego samochodu zostanie podany w najbliższym czasie.

Dziękujemy!

Źródło: lapanow.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="900"]
Menu