Urząd Gminy Gręboszów informuje, że odbiór odpadów wielkogabarytowych sprzed posesji mieszkańców gminy zostanie zrealizowany przez firmę CONTEKO zgodnie z obowiązującym harmonogramem odbioru odpadów komunalnych w dniu 22 maja 2026 r. (piątek).
Prosimy mieszkańców o przygotowanie przedmiotów przeznaczonych do odbioru i wystawienie ich w widocznym miejscu przed posesją w dniu zbiórki.
Szczegóły i uwagi
W razie wątpliwości dotyczących rodzaju odpadów kwalifikujących się do zbiórki wielkogabarytowej lub sposobu ich przygotowania prosimy o kontakt z Urzędem Gminy. Prosimy także o przestrzeganie terminów i zasad segregacji.
Opracowanie: Danuta Dudek
Wprowadzenie: Marcin Janowiec, 19.05.2026 r.