31 maja, w niedzielę, boisko przy Szkole Podstawowej im. św. Kingi w Żegocinie zamieni się w miejsce rodzinnej zabawy — odbędzie się tam Piknik pod hasłem Święto Rodziny.
Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje, zabawy i niespodzianki, które zapewnią rozrywkę dzieciom i spędzenie miłego czasu całym rodzinom.
Atrakcje i informacje praktyczne
W programie przewidziano animacje, konkursy oraz strefy zabaw; wydarzenie jest okazją do wspólnego, aktywnego spędzenia popołudnia na świeżym powietrzu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do udziału.
