Przejdź do treści

Podziękowania z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja świętujemy Dzień Samorządu Terytorialnego. Gorlice

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragnę serdecznie podziękować wszystkim samorządowcom ziemi gorlickiej — Radnym Rady Miasta Gorlice, przewodniczącym i członkom zarządów osiedli, pracownikom Urzędu Miejskiego w Gorlicach oraz przedstawicielom instytucji i jednostek współpracujących z naszym samorządem.

Dziękuję za rzetelną pracę, zaangażowanie i serce wkładane w rozwój Gorlic, całego regionu oraz lokalnej społeczności. To dzięki wspólnemu wysiłkowi możliwa jest realizacja wielu ważnych przedsięwzięć służących naszej „małej ojczyźnie”.

Podziękowania i życzenia

Życzę nieustającej energii, satysfakcji z pełnionej służby, odwagi przy podejmowaniu nowych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Z poważaniem
Rafał Kukla

Źródło: gorlice.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu