Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragnę serdecznie podziękować wszystkim samorządowcom ziemi gorlickiej — Radnym Rady Miasta Gorlice, przewodniczącym i członkom zarządów osiedli, pracownikom Urzędu Miejskiego w Gorlicach oraz przedstawicielom instytucji i jednostek współpracujących z naszym samorządem.
Dziękuję za rzetelną pracę, zaangażowanie i serce wkładane w rozwój Gorlic, całego regionu oraz lokalnej społeczności. To dzięki wspólnemu wysiłkowi możliwa jest realizacja wielu ważnych przedsięwzięć służących naszej „małej ojczyźnie”.
Podziękowania i życzenia
Życzę nieustającej energii, satysfakcji z pełnionej służby, odwagi przy podejmowaniu nowych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.
Z poważaniem
Rafał Kukla
Źródło: gorlice.pl
