Dokument przedstawia podsumowanie pracy burmistrza za poprzedni rok, koncentrując się na realizacji przyjętych polityk, programów, strategii oraz uchwał rady miejskiej. Przy opracowaniu raportu udział brali pracownicy Urzędu Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz jednostki organizacyjne gminy.
Wokół przedstawionego raportu zostanie przeprowadzona debata. Zgłoszenia do udziału w debacie należy składać w Biurze Rady przy ul. Targowej 1B w terminie do 10.06.2026 r. do godz. 15:30.
Debata i zasady zgłaszania mieszkańców
Raport o stanie gminy za rok 2025 oraz szczegółowe informacje dotyczące zasad zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej.
Źródło: samorzad.gov.pl/web/gmina-kalwaria-zebrzydowska
