Przejdź do treści

Raport o stanie Gminy Tymbark: mieszkańcy mogą zgłaszać chęć zabrania głosu

UDZIAŁ W DEBACIE NAD RAPORTEM O STANIE GMINY TYMBARK ZA 2025 ROK. Gmina Tymbark

Mieszkaniec, który chce wziąć udział w debacie nad Raportem o stanie Gminy Tymbark, musi złożyć pisemne zgłoszenie do Przewodniczącego Rady Gminy. Wniosek powinien być poparty podpisami co najmniej 20 osób.

Zasady dopuszczania do głosu

Zgłoszenia będą rozpatrywane w kolejności ich wpływu do Przewodniczącego Rady; liczba osób, które mogą zabrać głos w trakcie debaty, została ograniczona do 15.

Sesja, podczas której zostanie przedstawiony Raport o stanie Gminy Tymbark, odbędzie się 18 czerwca 2026 r. (czwartek) o godz. 9:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 czerwca 2026 r. (środa) do godz. 15:30 w Sekretariacie Urzędu Gminy w Tymbarku.

Formularz zgłoszenia dostępny jest w załączniku oraz w Sekretariacie Urzędu Gminy i w Biurze Obsługi Rady Gminy.

Przewodnicząca
Rady Gminy Tymbark
/-/ Iwona Toporkiewicz

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu