Sesja Rady Gminy Trzciana została zaplanowana na 11 czerwca 2026 r. na godzinę 16:00. Podczas spotkania wójt przedstawi raport podsumowujący działalność gminy w 2025 roku.
Po przedstawieniu raportu odbędzie się debata, w trakcie której radni i mieszkańcy będą mogli zgłaszać uwagi i pytania dotyczące działań gminy w minionym roku.
Warunki udziału mieszkańców w debacie
Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy, musi złożyć pisemne zgłoszenie do Przewodniczącej Rady Gminy w Trzcianie. Do zgłoszenia należy dołączyć co najmniej 20 podpisów popierających udział zgłaszającego.
Zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariacie Urzędu Gminy Trzciana do 10 czerwca 2026 r. do godziny 15:30.
W załączeniu dostępne jest zgłoszenie do debaty.
Do dokumentów związanych z raportem (raport o stanie gminy, sprawozdanie roczne z wykonania budżetu oraz sprawozdania finansowe) można zapoznać się w sekretariacie urzędu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej urzędu gminy.
Źródło: trzciana.pl
