Osiemnastka UTW odbędzie się 20 maja (sobota) o godzinie 16:00 na placu przy basenie krytym w Andrychowie. Przewidziano mnóstwo atrakcji m.in. Występy artystyczne, zajęcia z ZUMBY, konkursy z nagrodami, a od godziny 18:00 impreza taneczna- zagra dla was DJ Karolo.

Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął swoją działalność w 2005 roku, jako eksperymentalny twór. Pomysłodawczynią i organizatorką tego przedsięwzięcia była Danuta Bańska. Wraz z entuzjastą tego pomysłu Stanisławem Krzyścinem, na podstawie ogólnej idei UTW, wspólnie opracowali zasady i sposób działania takiego uniwersytetu w Andrychowie.

W założeniu projekt miał na celu aktywizację intelektualną, fizyczną i psychiczną i był skierowany do osób, które zakończyły pracę zawodową, ukończyły 50 lat i miały szczerą chęć ciągłego poznawania i rozumienia otaczającego świata.

  • czytamy na stronie utw.andrychow.eu

Widzimy się zatem w sobotę (20.05) na placu przy basenie krytym w Andrychowie. Weźcie ze sobą kocyk i dobry humor 😉 impreza jest darmowa i nie ma ograniczeń wiekowych. Wszak mamy tyle lat, na ile się czujemy…