Przejdź do treści

Upominki i zdrowe przekąski dla małych pacjentów z okazji Dnia Dziecka w Bochni

Dzień Dziecka na oddziale dziecięcym bocheńskiego szpitala. Bochnia

Z okazji Dnia Dziecka dzieci hospitalizowane na oddziale pediatrycznym oraz pacjenci przyjęci do szybkiej diagnostyki otrzymali upominki: zdrowe soki i owoce, skorzystali także z fotobudki. Prezenty zostały sfinansowane przez Powiat Bocheński oraz Szpital Powiatowy w Bochni.

Inicjatorką działań była Natalia Wojewoda, koordynatorka pionu zachowawczego szpitala. Upominki wręczali dyrektor Jarosław Kycia wraz z lek. Agnieszką Dzierżak-Frys, kierującą oddziałem dziecięcym bocheńskiej placówki.

Wsparcie ogólnopolskiej akcji

Przygotowane dla dzieci soki i owoce pochodziły z IV edycji kampanii Witaminka — ogólnopolskiej inicjatywy objętej patronatem Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Pediatrycznych oraz krajowych i wojewódzkich konsultantów w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego.

Źródło: szpital-bochnia.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu