W czasie Gminnego Pikniku Rodzinnego prowadzona będzie akcja zbierania elektrośmieci w ramach programu Eko-Gmina Tokarnia. Mieszkańcy będą mogli oddać zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny oraz baterie.
Co można przynieść:
- zużyte baterie,
- drobny sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. telefony, ładowarki, małe AGD),
Szczegóły organizacyjne
Wydarzenie odbędzie się 31 maja 2026 r. o godzinie 14:30 na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 1 w Tokarni. Za oddane odpady uczestnicy otrzymają w zamian sadzonki krzewów, kwiatów i innych roślin.
To doskonała okazja, by zadbać o środowisko lokalne i dać odpadom drugie życie — zachęcamy do udziału i aktywnego wsparcia akcji.
