Sceny jak z „Rejsu”. Pamiętacie taki cytat? „Inżynier Mamoń: No i panie, kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy. To są nasze pieniądze proszę pana.”

Z facebookowego wpisu radnego Pawła Krasy wynika, że radni z PiS oraz burmistrz Kaliński zorganizowali sobie wigilię za pieniądze podatników.

„Szanowni Państwo jako radnego nurtowała mnie jedna rzecz. Mianowicie czy radni PiS mieli własną prywatną wigilię po sesji Rady Miasta czy zorganizowali ją za pieniądze publiczne.

Okazuje się, że wigilia PiS kosztowała 1710 zł i zapłaciła za to Gmina Wadowice… Jak twierdzi Pan Burmistrz Bartosz Kaliński, kłamiąc, zaprosił wszystkich radnych… wszystko by było ok…tylko takiego zaproszenia nie było.

Za Pani Ewy Filipiak, za Mateusza Klinowskiego zawsze wszyscy razem się spotykaliśmy. Bo wigilia i Boże Narodzenie to magiczny czas i mimo wszystko cichną wszystkie spory.

Niestety Radni PiS tak nie uważają…bo jak to Pan Przewodniczący Rady Piotr Hajnosz stwierdził: „są osoby, które nie chcą wspólnej” .. PRZYKRE…” i pisze radny Krasa wytykając w ten sposób kłamstwo burmistrzowi Wadowic.