15 maja 2026 roku Anna Legutko została wybrana na stanowisko dyrektora powstającego Samorządowego Żłobka w Gminie Rzezawa.
To istotne wydarzenie dla gminy — już we wrześniu rozpoczną działalność pierwsze samorządowe placówki żłobkowe w Rzezawie oraz w Ostrowie Królewskim. Nowe żłobki mają zapewnić fachową opiekę, bezpieczeństwo oraz nowoczesne warunki wspierające rozwój najmłodszych.
Reakcje i oczekiwania
Nowo mianowanej dyrektor pogratulował m.in. wójt Gminy Rzezawa, Zbigniew Biernat, zaznaczając znaczenie tej inicjatywy dla przyszłości gminy i życząc powodzenia w realizacji tego odpowiedzialnego zadania.
Źródło: rzezawa.pl
