Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej informuje, że z powodu uszkodzenia sieci wodociągowej na ulicy Bieckiej dziś, 25.05.2026 r., w godzinach 8:00–15:00 nastąpi wstrzymanie dostaw wody dla mieszkańców na odcinku od skrzyżowania z ul. Marii Konopnickiej do sklepu Delikatesy Centrum.
Może także dojść do chwilowego obniżenia ciśnienia wody w sieci, co odczują mieszkańcy osiedli Glinik i Skrzyńskich oraz rejonów Kobylanki i Klęczan. Za utrudnienia przedsiębiorstwo przeprasza.
Komunikat dla mieszkańców
Źródło: gorlice.pl
