W niedzielę (24.05.2026) tuż przed godzina 11 w rejonie Starego Wiśliska w Babicach wędkarze ujawnili zwłoki 67-letniego mieszkańca gminy Oświęcim.
We wskazane miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny, wykluczając udział osób trzecich. W trakcie czynności policjanci ustalili, że zwłoki należą do 67-letniego mieszkańca gminy Oświęcim, który w tym miejscu wędkował.
