W środę, 3 czerwca, około godziny 18:50 na ulicy św. Jana Pawła w Nidku doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki BMW wypadł z jezdni, a pojazd zatrzymał się dopiero na chodniku.
Do zdarzenia doszło na mokrej nawierzchni, co mogło mieć wpływ na utratę panowania nad autem. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Jak ustalono, mężczyzna był trzeźwy.
Zdarzenie jest kolejnym przypomnieniem, że po opadach deszczu droga może być zdradliwa, a zbyt duża prędkość lub gwałtowny manewr łatwo kończą się utratą kontroli nad pojazdem.
