Dziś (26.05.2026) o godzinie 10.40 służby ratunkowe interweniowały w Brzeszczach na ulicy Ofiar Oświęcimia, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu dostawczego i rowerzystki.
W trakcie czynności policjanci wstępnie ustalili, że 72-letnia mieszkanka Brzeszcz, wyjeżdżając na rowerze z parkingu, uderzyła w samochód dostawczy marki Renault, którym kierował 43-letni mieszkaniec Osieka. W wyniku zderzenia rowerzystka upadła na jezdnię. Pod opieką ratowników medycznych została przewieziona do szpitala, gdzie przechodzi badania.
Apel do uczestników ruchu drogowego
Policjanci apelują do uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą.
