Przejdź do treści

Burmistrz Gorlic ogłasza nabór na podinspektora w Wydziale Inwestycji

Nabór na podinspektora w Wydziale Inwestycji. Gorlice

Burmistrz Gorlic ogłasza nabór na podinspektora w Wydziale Inwestycji

Burmistrz Miasta Gorlice poinformował o rozpoczęciu naboru na stanowisko podinspektora w Wydziale Inwestycji. Oferta dotyczy zatrudnienia w strukturze urzędu miejskiego i skierowana jest do osób spełniających wymagania określone w dokumentacji konkursowej.

Szczegóły dotyczące naboru zostały opublikowane w urzędowym materiale informacyjnym (plik .doc, 34,8 KB). W dokumentacji znajdują się m.in. warunki zatrudnienia, wymagane dokumenty oraz terminy składania zgłoszeń.

Jak przygotować zgłoszenie

Kandydaci powinni zapoznać się z wymogami zawartymi w ogłoszeniu i skompletować niezbędne dokumenty przed upływem wskazanego terminu. Informacje o dalszych etapach postępowania rekrutacyjnego udostępnia urząd miasta.

Źródło: gorlice.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu