9 grudnia o godzinie 16:00 w restauracji Sami Swoi w Andrychowie odbędzie się Charytatywny Mikołajkowy Turniej Darta. Zawody organizowane są przez Andrychowską Ligę Darta.

Cały zysk z wydarzenia przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację 10-letniego Olafa Gierszewskiego, który kilka dni temu musiał być hospitalizowany (przetransportowany ze Szkoły Podstawowej w Andrychowie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego) chłopiec urodził się w lipcu 2013 roku z poważną wadą serca, mimo walki z chorobą jest bardzo pogodnym i wesołym dzieckiem.

Cześć Kochani. Olafek znowu nas dzisiaj zaskoczył💪 tym razem pozytywnie. Jest już na własnym oddechu, próbuje siadać i coś już jeść. Stan dobry ale jeszcze dużo przed nim aby wrócić do zdrowia. Wiele wskazuje na to, że w poniedziałek już będzie przeniesiony na oddział na którym będę mogła już z nim być❤️❤️.W imieniu Olafa oraz swoim serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie pod każdym względem, za licznie wiadomości na które nie zawsze mogłam odpisać  czy nawet ich przeczytać. W dalszym ciągu prosimy o modlitwę za Olafka i pozytywne  myśli. Dziękujemy, że jesteście❣️❣️

Ps. Przekazałam mu wszystkie życzenia, uciekałam i wycałowała od Was wszystkich 🥰

Mama

  • Czytamy na profilu Olaf Gierszewski – Połowa serduszka na całe życie.