Którego wybierzesz? Kazimierz, Bolesław, Władysław i DżejDżej to urodzone 14 września rasowe kundle prosto z gminy Andrychów. Czekają na Ciebie!

Właścicielka nie chce, żeby psiaki byly trzymane w budzie lub na łańcuchu a w domu- jak prawdziwy członek rodziny.
Psy znajdują się aktualnie na terenie gminy Andrychów i są za darmo

Tel do kontaktu 501 503 212.

A teraz kilka słów o chłopakach

Kazimierz jest bardzo stanowczy i władczy. Daje jednak pole do kompromisu- Ty masz parówki więc chwilowo możesz być królem i wydawać rozkazy. Kazimierz- w przeciwieństwie do swojego wielkiego imiennika, nie będzie próbował przerobić Twojego płotu na murowany, ale z pewnością zbuduje między wami więź jakiej do tej pory nie odczuwaliście do żadnego zwierzaka.

Bolesław jest bardzo szczodry w dzieleniu się miłością. Zdaje się być silny i władczy, ale spokojnie- to tylko pozory. W środku jest nieśmiały i delikatny, dlatego też kiedy znajdzie w Tobie przyjaciela- zrobi co zechcesz. Lubi nieforsowne ćwiczenia, jak wypełnianie swojego pyszczka drobiowymi smakołykami, leżąc przy tym na plecach i eksponując swój mały, słodki brzuszek.

Władysław to szczególny typ- tajemniczy i skryty. Nie lubi zimna i deszczu. Chętnie za to wyleguje się przy kominku obmyślając plany poszerzenia granic swojego psiego terytorium. Jest bardzo chętny do zabawy zwłaszcza z umaszczonymi na biało- czarno oczwarkami. Daj mu szansę pokazać na co go stać- zaskoczy Cię i sprawi, że nie będziesz mogła oderwać od niego wzroku. Ten mały książę przy Tobie stanie się prawdziwym królem. 

DżejDżej gdyby dostał kawałek ziemi na własność, to nie wiemy… To typ bardziej rozrywkowy, żyje chwilą i nie patrzy za siebie. Przy nim nie będziesz się nudzić, DżejDżej to gwarancja rozrywki w każdej minucie dnia. Może i nie jest zbyt stabilny w uczuciach i czasami się odgryzie, ale pamiętaj- łobuz kocha najbardziej. Tutaj nie ma przypadków, ten chłopak sprawi, że Twoje serce stopnieje a on wypełni je po brzegi i pozostanie tam na zawsze.

 

Wybór należy do Ciebie!

Zadzwoń pod nr tel. 501 503 212 aby spotkać swoją największą- małą miłość życia!