Przejdź do treści

Debata publiczna nad raportem o stanie Miasta Gorlice za 2025 r.

Raport o stanie miasta za 2025 rok. Gorlice

Na podstawie art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 1153, z późn. zm.) Przewodniczący Rady Miasta Gorlice zawiadamia, że podczas najbliższej sesji Rady Miasta Gorlice, zaplanowanej na 14 maja br., odbędzie się debata publiczna nad raportem o stanie Miasta Gorlice za 2025 r.

W debacie, oprócz radnych, mogą także uczestniczyć zgłoszeni mieszkańcy. Osoba chcąca zabrać głos w dyskusji powinna przedłożyć pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 50 osób.

Warunki i termin zgłoszeń

Zgłoszenia należy składać najpóźniej do 13 maja 2026 r. i kierować je do Przewodniczącego Rady Miasta za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Gorlicach (Rynek 2, 38-300 Gorlice, pok. nr 2A – parter) w godzinach pracy urzędu.

Przedmiotowy raport jest udostępniony w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce „Burmistrz” — „Raport o stanie miasta” za 2025 rok.

Źródło: gorlice.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu