Zarząd Województwa Małopolskiego powierzył lek. med. Grzegorzowi Fitasowi, specjaliście kardiologii, kolejną kadencję na stanowisku Dyrektora Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II.
Decyzja ta jest wyrazem zaufania oraz uznania dla dotychczasowych działań dyrektora i konsekwentnie realizowanej wizji rozwoju placówki.
Dotychczasowe kierownictwo i kierunek rozwoju
Grzegorz Fitas kieruje szpitalem od 2020 roku. Pod jego zarządem placówka przeszła transformację w nowoczesne i innowacyjne centrum medyczne, stawiające na wysoką jakość opieki nad pacjentem.
Osiągnięcia te są również zasługą całego zespołu szpitala, który na co dzień współtworzy jedno z ważniejszych ośrodków medycznych w kraju.
W związku z powierzeniem kolejnej kadencji życzymy dyrektorowi oraz całej załodze dalszych sukcesów, realizacji ambitnych planów oraz stabilnego rozwoju na rzecz pacjentów i środowiska medycznego.
Fot. od lewej – Wojciech Pałka (Sekretarz Województwa), Grzegorz Fitas (Dyrektor Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II), Witold Kozłowski (Wicemarszałek Województwa Małopolskiego), Jadwiga Wójtowicz (Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego).
Źródło: szpitaljp2.krakow.pl
