Przejdź do treści

DRO Caritas w Gorlicach świętuje jubileusz

35 lat działalności Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego Caritas w Gorlicach. Gorlice

Podczas uroczystości podziękowano za wieloletnią, codzienną pracę i opiekę nad drugim człowiekiem. Przez ponad trzy dekady ośrodek zyskał renomę miejsca, gdzie podopieczni otrzymują profesjonalne wsparcie, życzliwość i oddanie personelu.

W imieniu samorządu Powiatu Gorlickiego starosta Mirosław Waląg oraz wicestarosta Marcin Krzemiński przekazali dyrektor Izabeli Marondel podziękowania, okolicznościowy upominek i kwiaty.

Wyróżnienia i życzenia

Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy całej społeczności DRO Caritas w Gorlicach dużo zdrowia, sił oraz dalszej satysfakcji z realizowanej misji.

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu