Podczas uroczystości podziękowano za wieloletnią, codzienną pracę i opiekę nad drugim człowiekiem. Przez ponad trzy dekady ośrodek zyskał renomę miejsca, gdzie podopieczni otrzymują profesjonalne wsparcie, życzliwość i oddanie personelu.
W imieniu samorządu Powiatu Gorlickiego starosta Mirosław Waląg oraz wicestarosta Marcin Krzemiński przekazali dyrektor Izabeli Marondel podziękowania, okolicznościowy upominek i kwiaty.
Wyróżnienia i życzenia
Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy całej społeczności DRO Caritas w Gorlicach dużo zdrowia, sił oraz dalszej satysfakcji z realizowanej misji.
