Przejdź do treści

Dyrektor szpitala dziękuje pielęgniarkom i położnym z okazji ich święta

Międzynarodowy dzień Pielęgniarek i Położnych. Szpital Babiński Kraków

12.05.2026 12:19 — Damian Durałek

Szanowne Pielęgniarki i Szanowni Pielęgniarze,

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych składam serdeczne podziękowania za codzienną opiekę nad pacjentami, profesjonalizm oraz zaangażowanie, które wkładacie w swoją pracę.

To dzięki Państwa wiedzy, cierpliwości i empatii szpital staje się miejscem nie tylko leczenia, lecz również wsparcia i poczucia bezpieczeństwa. Szczególne wyrazy uznania kieruję do tych, którzy z oddaniem towarzyszą pacjentom w najtrudniejszych chwilach.

Słowa uznania i życzenia

Życzę Państwu dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanej pracy, nieustającej siły oraz powodów do dumy — zarówno zawodowej, jak i osobistej. Niech codzienny trud spotyka się z szacunkiem i wdzięcznością, na które z całą pewnością zasługujecie.

Z wyrazami szacunku
Michał Tochowicz
Dyrektor Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie

Źródło: babinski.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu