Przejdź do treści

Dzień Strażaka — podziękowania i życzenia

Życzenia z okazji Dnia Strażaka. Gmina Kocmyrzów-Luborzyca

Z okazji Dnia Strażaka, obchodzonego 4 maja w dniu wspomnienia św. Floriana, składamy serdeczne życzenia wszystkim Druhnom i Druhom oraz wyrażamy najwyższe uznanie za Waszą służbę.

Dziękujemy za odwagę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy o każdej porze. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mieszkańcy naszej gminy mogą czuć się bezpiecznie.

Wdzięczność i najlepsze życzenia

Życzymy Wam dużo zdrowia, satysfakcji z pełnionej misji oraz zawsze szczęśliwych powrotów z każdej akcji. Niech św. Florian otacza Was opieką, a Wasza służba spotyka się z szacunkiem i wdzięcznością społeczności lokalnej.

Z wyrazami szacunku,

Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski wraz z Pracownikami Urzędu Gminy i jednostek podległych

Przewodniczący Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Grzegorz Marzec wraz z Radnymi

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Zbigniew Wawro

Komendant Gminny OSP Łukasz Dutkiewicz

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu