Z okazji Dnia Strażaka, obchodzonego 4 maja w dniu wspomnienia św. Floriana, składamy serdeczne życzenia wszystkim Druhnom i Druhom oraz wyrażamy najwyższe uznanie za Waszą służbę.
Dziękujemy za odwagę, poświęcenie oraz gotowość do niesienia pomocy o każdej porze. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mieszkańcy naszej gminy mogą czuć się bezpiecznie.
Wdzięczność i najlepsze życzenia
Życzymy Wam dużo zdrowia, satysfakcji z pełnionej misji oraz zawsze szczęśliwych powrotów z każdej akcji. Niech św. Florian otacza Was opieką, a Wasza służba spotyka się z szacunkiem i wdzięcznością społeczności lokalnej.
Z wyrazami szacunku,
Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski wraz z Pracownikami Urzędu Gminy i jednostek podległych
Przewodniczący Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Grzegorz Marzec wraz z Radnymi
Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Zbigniew Wawro
Komendant Gminny OSP Łukasz Dutkiewicz
