Przejdź do treści

Finał akcji Pola Nadziei 2025–2026 w Miechowie

Finał akcji „Pola Nadziei 2025–2026″ już 10 czerwca w Miechowie. Gmina Kozłów

Hospicjum w Miechowie zaprasza mieszkańców, szkoły, instytucje oraz wszystkich ludzi dobrej woli do udziału w finale akcji „Pola Nadziei 2025–2026”, który odbędzie się 10 czerwca 2026 r. pod hasłem „Kwitnące dobro, by człowiek nie był sam”.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10:00 Mszą Świętą w Parafii Grobu Bożego w Miechowie. O 10:45 planowany jest żonkilowy Marsz Nadziei prowadzony przez orkiestrę i zespół mażoretek, który przejdzie przez Rynek oraz ulice Jagiellońską i Szpitalną na plac hospicjum, gdzie wraz z pacjentami symbolicznie zakończy tegoroczną odsłonę akcji.

Program i przebieg wydarzenia

Z placu hospicjum uczestnicy przejdą następnie ulicą Racławicką do Kina Gryf w Miechowie. Około godziny 11:30 rozpocznie się tam gala podsumowująca całoroczne działania realizowane w ramach „Pól Nadziei”.

Podczas spotkania organizatorzy przedstawią realizowane inicjatywy oraz wyrażą podziękowania dla darczyńców, wolontariuszy i wszystkich zaangażowanych w promowanie idei hospicyjnej oraz wspieranie osób chorych.

Organizatorzy proszą, by uczestnicy wydarzenia mieli przy sobie żółty akcent — znak nadziei i solidarności.

Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie Hospicjum w Miechowie.

Źródło: kozlow.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu