Taką oto wiadomość otrzymaliśmy od Fundacji “Promyczek”

TL;DR: Fundacja potrzebuje 93 tys. złotych na remont budynku Warsztatów Terapii Zajęciowej

LINK DO ZBIÓRKI: https://www.siepomaga.pl/naszemiejsce

“Drodzy Przyjaciele Fundacji „Promyczek” i Warsztatu Terapii Zajęciowej, wiemy, że z Waszą pomocą uda nam się dokonać niemożliwego! Już niejednokrotnie pokazaliście, że jesteście z nami. W listopadzie i grudniu 2020r. nie zostawiliście nas samych, byliście do momentu uruchomienia warsztatu. To także dzięki Wam od grudnia 2020r. prowadzimy prężne działania w obszarze rehabilitacji społecznej i zawodowej dla 22 Uczestników – dorosłych osób niepełnosprawnych.

Dzisiaj wracamy do Was z kolejną prośbą…

W ramach programu PFRON pn.: „Wyrównywanie różnic między regionami III, obszar F” złożyliśmy projekt pod nazwą: „Wymiana okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek”, ułożenie podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż bramy i wymiana ogrodzenia”.

Wartość projektu to 273 810,32 zł, 180 000,00 z tej kwoty mamy zagwarantowane z wyżej wymienionego programu PFRON. Brakujące środki w wysokości 93 810,32 zł to wkład własny, który Fundacja „Promyczek” – organ prowadzący warsztat – musi wyciągnąć z przysłowiowego kapelusza. Naszym marzeniem jest zebranie całej kwoty na wkład własny, tylko wtedy będziemy mogli zrealizować ten projekt.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę…

W imieniu swoim i Podopiecznych – dziękujemy!”

LINK DO ZBIÓRKI: https://www.siepomaga.pl/naszemiejsce

Link do filmu: https://fb.watch/lMGQjsz11M/