Przejdź do treści

Gmina Szczurowa rozpoczyna realizację projektu energetycznego w ramach KPO

Rusza projekt „Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Energia Południa”. Gmina Szczurowa

Data dodania: 14 maja 2026

Gmina Szczurowa przystępuje do realizacji projektu pod nazwą „Działania inwestycyjne w zakresie budowy infrastruktury Klastra Energii Energia Południa”, który realizowany jest w ramach inwestycji B2.2.2/G1.1.2 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano montaż różnych rozwiązań OZE i urządzeń poprawiających efektywność energetyczną, w tym:

  • systemów fotowoltaicznych,
  • systemów magazynowania energii,
  • pomp ciepła.

Informacje dla zainteresowanych

Mieszkańcy zainteresowani udziałem w projekcie proszeni są o zgłoszenie się do Urzędu Gminy oraz wypełnienie ankiety zgłoszeniowej. Szczegółowe informacje i pomoc w procedurze można uzyskać telefonicznie pod numerem 14-632-09-16.

Ankieta PV

Ankieta PC

Źródło: szczurowa.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu