Przejdź do treści

Gorliccy zawodnicy triumfują na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Crossmintonie

Gorliccy crossmintonowcy triumfują na Mistrzostwach Polski. Gorlice

31 maja w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w crossmintonie. Reprezentanci Gorlic zaprezentowali się znakomicie, zdobywając wysokie pozycje w swoich kategoriach wiekowych.

W kategorii 60+ triumfował Piotr Gawlak, natomiast w 70+ najlepszy okazał się Jerzy Knot. Obaj zawodnicy potwierdzili dobrą formę i sportową klasę, stając na najwyższym stopniu podium.

Sukces i efekt wieloletniej pracy

To kolejny ważny sukces dla lokalnego środowiska crossmintonowego w Gorlicach, będący efektem zaangażowania i systematycznej pracy zawodników. Piotrowi Gawlakowi i Jerzemu Knotowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych osiągnięć w nadchodzących turniejach.

Foto. (źródło: Speedminton/Crossminton Poland)

Źródło: gorlice.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu