31 maja w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w crossmintonie. Reprezentanci Gorlic zaprezentowali się znakomicie, zdobywając wysokie pozycje w swoich kategoriach wiekowych.
W kategorii 60+ triumfował Piotr Gawlak, natomiast w 70+ najlepszy okazał się Jerzy Knot. Obaj zawodnicy potwierdzili dobrą formę i sportową klasę, stając na najwyższym stopniu podium.
Sukces i efekt wieloletniej pracy
To kolejny ważny sukces dla lokalnego środowiska crossmintonowego w Gorlicach, będący efektem zaangażowania i systematycznej pracy zawodników. Piotrowi Gawlakowi i Jerzemu Knotowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych osiągnięć w nadchodzących turniejach.
Foto. (źródło: Speedminton/Crossminton Poland)
Źródło: gorlice.pl
