Weekendowe przeceny Steam! Wszyscy je kochamy jednak nie każdy znajdzie coś dla siebie. W tym tygodniu  kilka unikatów, według mnie ciekawych, wartych uwagi tytułów o których raczej nie słyszeliście! No może i słyszeliście, ALE jeden czy dwa są całkiem nieznane i warte poznania.

Call of Duty®: Modern Warfare® 95,69 zł (zamiast 290 Poland Cebulion) – tak chodzi o tą nową, tak tak tą nową z 2023r. Na początku nie przypadła do gustu ogółu jednak teraz fani mają coraz mniej problemów. W ogóle większość gier z serii Call of Duty® jest MASYWNIE przeceniona na steamie więc jak lubicie to zapraszam!

Figment 2: Creed Valley – 67,42 PLN (zamiast 186,98 PLN) – Akcja gry odbywa się w ludzkim umyśle człowieka którego opanowały koszmary i zniszczyły jego kompas moralny. Wcielając się w Dustiego, walcząc z koszmarnymi bossami powoli przywracamy spokój ducha do umysłu. Gra jest okraszona w niesamowitą oprawę muzyczną czym na pewno się wyróżnia, walczyć z przeciwnikami będziemy w standardowym dla dungeon crawlerów stylu co przyprawi niejednego o ból głowy. Bajkowa, kolorowa i jedyna w swoim rodzaju grafika to tylko jedna z wielu rzeczy które czekają na nas w tym niestworzonym świecie.

Marvel’s Guardians of the Galaxy – 74,70 PLN (zamiast 249 PLN) – na pewno oglądaliście strażników galaktyki. Nie? No to lepiej to nadrobić przed zakupem! W tej przygodowej grze akcji wcielamy się w Star-Lorda, który prowadzi Strażników od jednej eksplozji chaosu do następnej. Damy radę! Chyba. Pamiętajmy, że jest to nowa produkcja i wymaga nowego sprzętu by wykrztusić z siebie tego czego oczekujemy(1060 to minimum!).

SteamWorld Dig 2 – 17,99 PLN (zamiast 71,99 PLN) – cóż tu mówić stare, spokojne miasteczko handlowe nawiedzają trzęsienia ziemi jednak nikt nie wie skąd się biorą. Tylko dziewczyna-robot i jej dziwny kumpel mogą coś tu zdziałać także chwytajmy za kilof i odwiedźmy stare kopalnie! Czy jesteście gotowi na podziemną platformową przygodę w stylu Metroidvanii(podgatunek gier przygodowych, akcji. Termin jest kombinacją tytułów serii gier Metroid i Castlevania).

—————-

Star Wars Jedi: Ocalały – Dalej nie działa! znaczy działa ale nie tak jak każdy by tego chciał, ale przecież nie ma czego się bać EA miało podobne problemy z pierwszą częścią cyklu „Star Wars Jedi: Upadły zakon”. Przez najbliższe miesiące EA będzie latało przebitą piłkę(Star Wars Jedi: Ocalały) ale na pewno nie napompuje jej z powrotem(negatywne łatki zostają).

—————-

Hogwarts Legacy miało swoją premierę na starszych konsolach sony i microsoft PS4 i XBOX ONE, gracze nie mają zastrzeżeń ba! Nawet im się podoba! Hogwarts Legacy zrobiło duże wrażenie na graczach PC,PS5 i XBOX Series X nic dziwnego, że posiadacze starszych konsol mogli być zdruzgotani tym, że ich modele mogą mieć problemy z tak dobrą oprawą graficzną. Wiadomo konsole to konsole dopiero niedawno mogliśmy doświadczyć prawdziwej płynności JEDNAK Hogwarts Legacy chodzi płynnie też na starych konsolach, gracze jednak będą musieli zmagać się z dużo dłuższymi ekranami ładowania(nawet 40 sekund) jednak nikogo to nie zaskakuje biorąc pod uwagę to, że PS4 wyszło 15 listopada 2013 a jej lepsza wersja PRO w 2016. to już 10 i 7 lat a i tak nowe tytuły wiadomo po lekkiej przeróbce ale i tak idą!

—————-

EPIC GAMES!

niestety w tym tygodniu nie uraczymy nic przebojowego w epickim sklepie przynajmniej za darmo… chyba, że interesuje was „kao the kangaroo” czyli 3D platformówka o kangurku. Wyrusz w epicką podróż, okiełznaj magiczne rękawice, eksploruj bujne otoczenie i przeprowadź Kao przez jego najwspanialszą opowieść jak dotąd! Tak mówi epic ja osobiście mu nie ufam… szemrany typ!