Chcesz sprawić mamie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Matki? W tym roku możesz podarować w prezencie chwile luksusu podczas jednego z naszych unikalnych masaży. Kup piękny i stylowy voucher podarunkowy iFitt na masaż i obdaruj mamę pokazując jej, że jest dla Ciebie ważna.  Chwila przyjemności, zdrowie, uroda i dobre samopoczucie.

Masaż w iFitt to świetna alternatywa dla tradycyjnych prezentów i idealna recepta na osiągnięcie równowagi i zniwelowanie skutków życia w ciągłym biegu. Ma niezliczone pozytywne skutki dla naszego ciała i psychiki. Poprzez wpływ na układ nerwowy jest w stanie pozytywnie oddziaływać na narządy i układy naszego organizmu. Wpływa między innymi na przepływ krwi w organizmie, tempo przemiany materii, transport środków odżywczych, aktywizuje system odpornościowy. Relaksuje, odpręża, redukuje stres, poprawia samopoczucie. Innymi słowy masaż jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia. 3 powody dlaczego masaż w prezencie w iFitt:

1. Masaż to relaks i dobre samopoczucie – badania potwierdzają, że podczas masażu wzrasta poziom serotoniny i dopaminy odpowiedzialnych za nasze dobre samopoczucie i nastrój. Obniża się poziom kortyzolu (hormonu stresu). Po masażu jest nam dobrze, czujemy się szczęśliwi i zadowoleni, a nasze ciało jest zrelaksowane i odprężone. Masaż to również komfort nic nie robienia, odpoczynek. To czas kiedy ktoś całą swoją uwagę skupia tylko na nas.
2. Masaż to zdrowie – masaż jest jednym z najstarszych zabiegów oddziaływających na nasze ciało i psychikę. Poprzez wpływ na układ nerwowy pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Obniża napięcie mięśniowe, działając tym samym przeciwbólowo i rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni, a także poprawia ich elastyczność. Ma dobroczynny wpływ na układ krążenia, stawy i skórę. Utrzymuje w równowadze układ nerwowy uspokajając go lub stymulując, w zależności od intensywności stosowanych technik. Regularnie stosowany jest prawdziwym dobrodziejstwem dla każdego, niezależnie od wieku, i staje się integralną częścią zdrowego stylu życia. Obdarowując mamę prezentem w postaci vouchera podarunkowego iFitt zapewnisz jej dobrą kondycję organizmu i uwolnisz od napięć.
3. Masaż to droga do naturalnego piękna i blasku – masaż to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Doskonale ujędrnia i dotlenia skórę, wzmacnia elastyczność mięśni, poprawia mikrocyrkulację krwi i limfy. Regularnie stosowany gwarantuje widoczną poprawę kondycji skóry

4 powody dlaczego warto podarować masaż właśnie w iFitt?

1. Dbając o wygodę naszych Klientów, oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług, obejmujący m.in. masaż klasyczny, masaż balijski, masaż sportowy, masaż antycellulitowy, masaż świecą oraz masaż KOBIDO (NOWOŚĆ!) z wykorzystaniem najwyższej jakości
naturalnych kosmetyków.
2. Zadbamy o komfort Twojej mamy podczas zabiegu i dopilnujemy aby poczuła się wyjątkowo. By przy blasku świec, kojącej muzyce, zmysłowym zapachu i pełnym poczuciu bezpieczeństwa zapomniała o rzeczywistości i spędziła u nas wspaniałe chwile, które na długo pozostaną jej w pamięci.
3. W iFitt specjalistka od masażu jest wykfalifikowana, posiadająca umiejętności potwierdzone dyplomami oraz korzystająca z nowoczesnych metod. Dzięki bogatemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu profesjonalistki iFitt Twoja mama może być pewna, że trafiła w dobre ręce. Masażystka dobierze najlepsze masaże, a w przypadku dolegliwości najlepsze metody w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości, reakcji na masaż i indywidualnych potrzeb.
4. W iFitt w 5 minut kupisz gotowy do wręczenia prezent.

Chcesz podarować mamie masaż?

Skontaktuj się z nami. Odwiedź nas w naszej siedzibie lub zadzwoń:
Wadowice, ul. Dr. Putka 7, tel: 666 867 396
Andrychów, ul. Krakowska 50, tel: 696 458 161