Mieszkańcy Andrychowa i okolic ponownie będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z branży budowlanej, instalacyjnej i grzewczej. Już w sobotę 30 maja odbędzie się III edycja Andrychowskich Targów Budownictwa organizowanych przez firmę KOBE. Wydarzenie zaplanowano przy ul. Batorego 5 w Andrychowie w godzinach od 9:00 do 16:00. Patronat nad targami objęła burmistrz Andrychowa Beata Smolec.
Organizatorzy podkreślają, że targi skierowane są zarówno do osób będących na etapie budowy lub wykańczania domu, jak i tych, którzy chcą poznać nowoczesne technologie związane z ogrzewaniem, instalacjami czy wyposażeniem posesji. Na miejscu pojawią się lokalni wystawcy reprezentujący różne sektory branży budowlanej i technicznej.
Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać z ekspertami, zobaczyć prezentacje produktów oraz poznać aktualne rozwiązania stosowane w nowoczesnym budownictwie. Organizatorzy przygotowali również konkursy i nagrody dla odwiedzających. Główną nagrodą będzie klimatyzator AUX o mocy 3,5 kW ufundowany przez sponsorów wydarzenia.
Wśród wystawców znajdą się m.in. producenci kotłów, pomp ciepła, systemów kominowych, rekuperatorów, okien, bram, rolet i materiałów budowlanych. Nie zabraknie także firm zajmujących się odnawialnymi źródłami energii, usługami elektrycznymi czy techniką instalacyjną. Swoją ofertę zaprezentują m.in. VIESSMANN, HEWALEX, WANAS, Leroy Merlin, STALMARK, STAL-BRAM Targanice czy KOBE Adam Mikołajek.
Organizatorzy zapowiadają również obecność partnerów i sponsorów związanych z regionem, w tym firm z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Wydarzenie ma być okazją nie tylko do zdobycia praktycznej wiedzy, ale również do rodzinnego spędzenia czasu i bezpośrednich rozmów z przedstawicielami firm działających na lokalnym rynku.
