Już 1 października rozpocznie się już IV edycja Kocierz Extreme Triathlon. Z tej okazji organizator czyli Kocierz Hotel&SPA przygotował dla was konkurs: należy dokończyć zdanie „Bo triathlon na Kocierzu…” w komentarzu pod postem TUTAJ

Do wygrania są pakiety startowe. Konkurs potrwa do 25 września a najlepsze/najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone.

Co ważne, dzień wcześniej czyli 30 września o godzinie 16:00 odbędzie się „Bieg pod górkę” organizowany przez Kocierz Hotel&SPA. W tym biegu skierowanym do dzieci, mogą brać udział pociechy do 12 roku życia. Zawody zostaną podzielone na kategorie wiekowe: 0-3 lat; 4-6; 7-9; 10-12.

Każde dziecko otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal. Zapisy trwają do jutra! (21.09) a kolejne będą dopiero w dniu zawodów! Jednak z uwagi na duże zainteresowanie tym biegiem, może nie starczyć nagród! 😉 Dodatkową atrakcją będzie wata cukrowa, bańki mydlane oraz balony. Koszt zapisu dziecka to 25 złotych.

Zapisać swoją pociechę możecie TUTAJ

Kocierz Hotel&SPA przypomina:

“Pamiętajcie, że te zawody to forma zabawy! Nie ma profesjonalnego pomiaru czasu, dzieciaczkom będzie można pomagać. Chodzi bardziej o to, by pokazać, że aktywne spędzanie czasu jest fajne i by oswoić ich z cudowną atmosferą zawodów. Jeśli więc zastanawiasz się czy Twoje dziecko da radę – TAK, na pewno!