Przyszli Nowożeńcy i Kochane Rodziny, czas na ekscytujące przygotowania do najważniejszego dnia w Waszym życiu! Już w najbliższą niedzielę, 19 listopada 2023 roku, odbędzie się wyjątkowa edycja Targów Ślubnych w ParkHotel Łysoń! To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Tak wielu usługodawców z branży ślubnej na targach jeszcze NIE BYŁO!

Będą aż 52 stanowiska, na których będziecie mogli poznać najnowsze trendy ślubne, skorzystać z praktycznych porad ekspertów oraz znaleźć atrakcyjne oferty ślubne od najlepszych usługodawców w okolicy. A jeśli jesteście gotowi na podpisanie umów i korzystne oferty, nie zabraknie ich również na XV Targach Ślubnych!

W trakcie targów będziecie mieli okazję poznać:
– profesjonalnych fotografów i wideofilmowców,
– niebanalne dekoracje sal weselnych oraz pomysły na personalizacje,
– wspaniałe zespoły muzyczne oraz DJ-ów,
– oryginalne wzory obrączek ślubnych,
– najnowsze trendy w modzie ślubnej,
– wyjątkowych barmanów,
– pomysły na urozmaicenie wesela i zabawy Waszym Gościom,
– eleganckie samochody dla Młodej Pary,
– znakomite potrawy weselne.

Wiemy już kto wystąpi na tegorocznej edycji targów!

Organizatorzy przygotowali bogaty program XV Targów Ślubnych, obejmujący liczne atrakcje. Wśród nich znajdą się występy trzech utalentowanych zespołów muzycznych, fascynujący Pokaz Iluzji, emocjonujący Pokaz Pierwszego Tańca, spektakularny Pokaz Mody Ślubnej oraz degustacja menu weselnego od ParkHotel Łysoń.

Nie zabraknie również niezapomnianego Pokazu Sztuki Barmańskiej w wykonaniu Mistrzyni
Polski Flair – Kornelii Lapczyk!

Największą atrakcją targów będzie z pewnością konkurs dla przyszłych Par Młodych, w którym do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród. Każdy kto weźmie udział w losowaniu ma możliwość wygrania nagrody głównej WESELE GRATIS w ParkHotel Łysoń!

Data: 19 listopada 2023

Godzina: 10:00-17:00

Miejsce: ParkHotel Łysoń&SPA

Nie przegapcie tej unikalnej okazji! Wstęp na XV Targi Ślubne jest BEZPŁATNY! Przygotujcie się na inspirujące chwile, nowe pomysły i niepowtarzalne możliwości, które czekają na Was na największym ślubnym wydarzeniu w okolicy. Do zobaczenia na XV Targach Ślubnych!

Śledźcie social media ParkHotel Łysoń

Facebook
Instagram