Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 52 w Kobiernicach. Jak wynika ze wstępnych informacji, doszło do najechania jednego pojazdu na tył drugiego.
Na miejscu pracują służby, a kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.
Na szczęście wstępne informacje nie wskazują, aby ktoś odniósł poważne obrażenia. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać policjanci.
Kierowcom podróżującym DK52 zaleca się zachowanie ostrożności i, jeśli to możliwe, wybór alternatywnej trasy.
