Przejdź do treści

Koncert Orkiestry Dętej „Sygnał” w Parku Miejskim w Miechowie

Niedzielne koncertowanie w Parku Miejskim. Gmina Miechów

Zapraszamy na koncert Orkiestry Dętej „Sygnał”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Parku Miejskim w Miechowie.

Występ rozpocznie się o godzinie 16:00. W programie znajdą się zarówno pieśni patriotyczne, jak i aranżacje znanych i lubianych utworów muzycznych.

Szczegóły wydarzenia

Niedzielne popołudnie w otoczeniu zieleni parku to doskonała okazja do wspólnego, rodzinnego spędzenia czasu przy muzyce na żywo.

Zachęcamy mieszkańców oraz gości do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu