Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do uszkodzenia ciała mężczyzny.

Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji ustalają okoliczności w jakich 37 – letni mieszkaniec Oświęcimia został ugodzony nożem w klatkę piersiową. Funkcjonariusze zatrzymali 44 – letniego mieszkańca Oświęcimia mogącego mieć związek ze sprawą.

Do zdarzenia doszło wczoraj (06.04.2023) w Oświęcimiu. Tuż po godzinie 21 operator numeru alarmowego został powiadomiony przez mieszkankę Oświęcimia, iż jej konkubent wrócił do domu z raną klatki piersiowej. Na miejsce natychmiast udali się policjanci i ratownicy medyczni. Poszkodowany w stanie przytomnym został przewieziony do szpitala.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na Osiedlu Zasole. Pomiędzy pokrzywdzonym, a 44 – latkiem doszło do kłótni i szarpaniny, w trakcie której doszło do ugodzenia nożem. W związku z powyższym 44 – latek oraz dwie osoby przebywające w mieszkaniu, w którym doszło do zdarzenia zostały zatrzymane. W mieszkaniu został również odnaleziony i zabezpieczony nóż (8cm), którym mógł posłużyć się sprawca. Aktualnie policjanci prowadzą dalsze czynności mające na celu zebranie dowodów i ustalenie wszystkich okoliczności tego przestępstwa.

Źródło: KPP Oświęcim