„Ławka dialogu” to projekt opierający się na bezpośrednich spotkaniach z mieszkańcami. Wydarzenia organizowane są w różnych częściach miasta i mają na celu stworzenie miejsca do rozmów o lokalnych potrzebach, planowanych inwestycjach oraz problemach najbardziej dotykających poszczególne dzielnice.
Cykl ma charakter otwarty i służy zbliżeniu relacji między mieszkańcami a władzami miasta. Spotkania odbywają się w mniej formalnej atmosferze, co pozwala na swobodną wymianę opinii. Wstęp jest bezpłatny.
Cel i formuła spotkań
Spotkania w ramach „ławki dialogu” mają ułatwić komunikację mieszkańców z urzędnikami oraz wspierać współtworzenie lokalnych rozwiązań. To okazja, by na żywo poruszyć istotne dla danej społeczności tematy i przedstawić swoje propozycje.
Źródło: krakow.pl
