Przejdź do treści

„Ławka dialogu” — rozmowy z mieszkańcami Krakowa

„Ławka dialogu” ponownie w Mistrzejowicach – spotkanie już dziś. Kraków
Fot. Magiczny Kraków

„Ławka dialogu” to projekt opierający się na bezpośrednich spotkaniach z mieszkańcami. Wydarzenia organizowane są w różnych częściach miasta i mają na celu stworzenie miejsca do rozmów o lokalnych potrzebach, planowanych inwestycjach oraz problemach najbardziej dotykających poszczególne dzielnice.

Cykl ma charakter otwarty i służy zbliżeniu relacji między mieszkańcami a władzami miasta. Spotkania odbywają się w mniej formalnej atmosferze, co pozwala na swobodną wymianę opinii. Wstęp jest bezpłatny.

Cel i formuła spotkań

Spotkania w ramach „ławki dialogu” mają ułatwić komunikację mieszkańców z urzędnikami oraz wspierać współtworzenie lokalnych rozwiązań. To okazja, by na żywo poruszyć istotne dla danej społeczności tematy i przedstawić swoje propozycje.

Źródło: krakow.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu