W sezonie 2022/2023 tenis stołowy z pewnością należy do Victorii Nidek.  Lokalny LKS błyszczy zarówno w rozgrywkach trzeciej jak i piątej ligi. Ostatnie występy klubowych drużyn tylko to potwierdzają. LKS Victoria Nidek III czyli jedna z dwóch drużyn 5-ligowych mimo uzyskania już pewnego awansu, nadal pokazuje kto tu rządzi wygrywając 12:2 mecz z drużyną z Nowego Targu. Warto nadmienić iż jest to siedemnasty zwycięski mecz ligowy z rzędu.

Pierwszą drużynę najlepiej podsumować pokazując daty  18.12.2021r. oraz 24.10.2020r. Pierwsza z nich to data meczu, od którego drużyny goszczące na nideckiej hali zawsze przegrywały, a druga to data, od której klubowa jedyneczka na własnej hali meczu nie przegrała. 

– mówią zawodnicy

Druga drużyna piątoligowa, czyli młoda krew walcząca pod okiem doświadczonych w boju klubowych legend, pokazuje na co ją stać i ogrywa 14:0 zespół ze Spytkowic. Beniaminek trzecioligowy w ostatnim domowym spotkaniu, również pokazał moc “twierdzy Nidek”, wygrywając 9:5 z drużyną z Lachowic. Było to kluczowe zwycięstwo z bezpośrednim rywalem w walce o fotel wicelidera i miejsce premiowane grą w barażach do drugiej ligi. Tym samym zwycięstwo w ostatnim meczu ligowym daje Victorii dalszą możliwość walki o awans z drużynami z innych województw. Klub serdecznie zaprasza do udziału i dopingu w nadchodzącym spotkaniu. 

Szczegóły odnośnie spotkania można śledzić na klubowym facebooku – LKS Victoria Nidek.