Przejdź do treści

Magdalena Łacna przyjmie mieszkańców 12 maja 2026 r.

Przyjmowanie mieszkańców – wtorek, 5 sierpnia 2025 r.. Bochnia

We wtorek, 12 maja 2026 r., w godzinach 13:00–15:00 burmistrzyni Bochni, Magdalena Łacna, będzie przyjmować mieszkańców w sprawach skarg i wniosków.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób, które chcą zgłosić skargę lub złożyć wniosek dotyczący spraw miejskich i oczekują bezpośredniej konsultacji z władzami miasta.

Informacje praktyczne

Wszelkie dodatkowe informacje organizacyjne można uzyskać w Urzędzie Miasta Bochni.

Źródło: bochnia.eu

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu