We wtorek, 12 maja 2026 r., w godzinach 13:00–15:00 burmistrzyni Bochni, Magdalena Łacna, będzie przyjmować mieszkańców w sprawach skarg i wniosków.
Spotkanie przeznaczone jest dla osób, które chcą zgłosić skargę lub złożyć wniosek dotyczący spraw miejskich i oczekują bezpośredniej konsultacji z władzami miasta.
Informacje praktyczne
Wszelkie dodatkowe informacje organizacyjne można uzyskać w Urzędzie Miasta Bochni.
Źródło: bochnia.eu
