W pięciostopniowej rywalizacji wzięły udział następujące pary: Wiktoria i Patryk, Martyna i Damian, Julia i Maciek, Klaudia i Marek, Alicja i Mariusz. Ich starania można było śledzić na stronie internetowej „Czas na Opole”. Po każdym z czterech filmowych odcinków odpadała jedna para, a o tym, która para odpadnie, decydowali internauci, oddając swoje głosy.

Pierwszym zadaniem było przygotowanie własnej ślubnej przysięgi, a następnie cztery pozostałe pary musiały przygotować choreografię pierwszego tańca. Trzy pary, które szczęśliwie przeszły przez taniec, wzięły udział w quizie, który miał sprawdzić, jak dobrze się znają. W finale dwie pary wybrane przez internautów miały przed sobą nie lada wyzwanie: Panowie musieli wybrać i ubrać w suknię ślubną swoje wybranki, a panie wybierały stroje dla swoich mężczyzn. Wszystko to za pośrednictwem salonu Biały Sklep i salonu Giacomo Conti.

Głosowanie na zwycięską parę trwało do poniedziałku do godziny 21. Przyszło ponad 7,5 tysiąca głosów. Największą sympatię internautów zdobyła para nr 2, czyli Martyna i Damian. To właśnie oni zdobyli możliwość wykreślenia najważniejszego punktu z budżetu weselnego – organizację wesela w pięknych przestrzeniach restauracji Opolanka, wraz z atrakcjami, za które odpowiada firma Architekt Imprez.

Serdecznie gratulujemy zwycięskiej parze i życzymy wszystkiego najlepszego na ich wspaniałej drodze ku małżeństwu!