Mieszkańcy Jaszczurowej w nowym reality show w TVN ( już w tę niedzielę o 17:30 ). „Bitwa o Gości”, bo taki nosi tytuł nowego programu stacji TVN, w każdym odcinku pokazuje cztery pary z branży noclegowej.

Występują w nich właściciele pensjonatów, hoteli, pól namiotowych, glampingów i domków o wynajęcia. Każda z par spędza 1 noc u pozostałych trzech. Ocenia koleżanki kolegów po fachu i na końcu określa ile by zapłaciła za nocleg w danym miejscu. Wygrywa ta para, za której nocleg w ich miejscu zapłacą pozostali najwięcej, w stosunku do cen rzeczywistych.

Oczywiście pozostałe trzy pary nie wiedzą, ile taki nocleg w danym miejscu kosztuje, oraz nie wiedzą do kogo i gdzie jadą. Aneta i Marcin Urbaś prowadzą swój ośrodek San Escobar, na odludziu w Jaszczurowej, z urzekającym widokiem na Babią Górę. To miejsce stworzone ich własnymi rękami, z pasji do szalonych pomysłów. Idealnie będą się tu czuć osoby, które cenią sobie ciszę, spokój i otaczającą przyrodę. Odcinek z ich udziałem już w tą niedziele o 17:30 w telewizji TVN.

Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygląda ośrodek, który będzie oceniany w kolejnym odcinku, zapraszamy na stronę www TUTAJ

Zdjęcia/klip: TVN