Przejdź do treści

Mistrzostwa Gminy Limanowa w piłce nożnej dziewcząt (Igrzyska Dzieci)

Dziewczęta z Siekierczyny I Mistrzyniami Gminy w Piłce Nożnej Dzieci. Gmina Limanowa

W czwartek 7 maja br. na boisku Szkoły Podstawowej w Męcinie 1 odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w piłce nożnej dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci. W turnieju wzięły udział reprezentacje ośmiu szkół z terenu gminy.

Po rozegranych meczach wyłoniono zwycięzców zawodów oraz przyznano miejsca honorowe uczestniczącym drużynom.

Wyniki zawodów

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie w składzie: Drożdżak Maria, Janik Martyna, Janik Milena, Młynarczyk Dominika, Nawalaniec Wiktoria, Piórkowska Alicja, Piszczek Aleksandra, Wrona Anita, Zelek Martyna. Opiekun: Michał Majka.

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie.

III miejsce – Szkoła Podstawowa w Pasierbcu.

Uczestnicy, którzy otrzymali dyplomy za udział:

  • Szkoła Podstawowa w Kłodnem
  • Szkoła Podstawowa w Nowym Rybiu
  • Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie

Wręczenia nagród i dyplomów dokonali Jan Skrzekut, Wójt Gminy Limanowa, oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Męcinie Grzegorz Krzak.

Zwyciężczynie reprezentujące gminę przystąpią do kolejnego etapu — Powiatowych Igrzysk, które odbędą się 15 maja (piątek) na stadionie MKS Limanovia w Limanowej. Życzymy powodzenia i gratulujemy wszystkim drużynom udanych rozgrywek.

Źródło: gminalimanowa.pl

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu