Przejdź do treści

Młodzi artyści zaprezentowali się na scenie

Muzyczna uczta w Wapiennem. „Zanim zacznie się lato”. Gorlice

W programie wystąpili: Patrycja Kopacz, Dominik Pabisz, Monika Piszczek, Gabriela Rówińska, Maja Pisz, Oliwia Dajek, Aleksandra Ryndak, Emilia Komendera, Weronika Igielska, Martyna Godek, Michał Rotko, Sylwia Świerz i Amelia Mika.

Występom towarzyszył zespół w składzie Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala, Piotr Przyrowski i Rafał Belczyk, a prowadzącym koncert był Marek Czarnota.

O oprawie muzycznej

Publiczność miała okazję wysłuchać utworów polskich i zagranicznych wykonawców przedstawionych w oryginalnych aranżacjach.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich wykonawców i organizatorów wydarzenia.

Źródło: samorzad.gov.pl/web/powiat-gorlicki/

[esi wrzucinfo_modal cache="public" ttl="3600"]
Menu