W programie wystąpili: Patrycja Kopacz, Dominik Pabisz, Monika Piszczek, Gabriela Rówińska, Maja Pisz, Oliwia Dajek, Aleksandra Ryndak, Emilia Komendera, Weronika Igielska, Martyna Godek, Michał Rotko, Sylwia Świerz i Amelia Mika.
Występom towarzyszył zespół w składzie Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala, Piotr Przyrowski i Rafał Belczyk, a prowadzącym koncert był Marek Czarnota.
O oprawie muzycznej
Publiczność miała okazję wysłuchać utworów polskich i zagranicznych wykonawców przedstawionych w oryginalnych aranżacjach.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich wykonawców i organizatorów wydarzenia.
Źródło: samorzad.gov.pl/web/powiat-gorlicki/
